İnsan Dezenfeksiyon Sistemleri

Günlük yaşantımızda hayvansal veya gıdalar yoluyla pek çok virüs hızlıca yayılabiliyor. Yayılma sayesinde bölgesel ve kürseler olarak çok tehlikeli durumlara yol açabilen virüslerin en önemli önlemlerinden birisi ise dezenfeksiyon sistemleridir. Bu dezenfeksiyon sistemleri insanlar ve araçlar olarak birbirinden farklı manuel veya otomatik sistemler ile dezenfekte edilmektedir. Megamist olarak alanında uzman mühendislerimizin yapmış olduğu portatif ve modüler yapısıyla insan dezenfekte tünelleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Virüslerin Hızlıca Yayılmasında Ki Sebep

Büyük baş, küçükbaş ve kanatlı hayvanların yoğun taleplere yetişememesi durumunda tüm dünya ülkelerinden karşılandığı bilinen bir gerçektir. Bu sebeple hayvan çiftlikleri, küçük tekerlek havuzları ve el pompalarından destek alıyor. Ancak dezenfeksiyon işleminin daha kapsamlı yapılması ve ciddi oranda sonuç alınabilmesi için teknolojik bir sisteme ihtiyaç duyuluyor. Firmamız ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan dezenfektan tüneli ile araçların her noktasının detaylı bir şekilde dezenfekte edilmesini sağlıyor.

İnsan Dezenfeksiyon Tüneli Kaç Metre Olmalıdır?

Firmamız İnsan tüneli hizmeti ile birçok taşıyıcı virüsun arındırılması ve dezenfeksiyon işlemini gerçekleştiriyor. Bu sayede araçların virüs taşıyıcılığı sonlandırılabiliyor. Alanında uzman ekibimiz, 2 metre ile 16 metre arasında değişkenlik gösteren araç dezenfeksiyon hizmetimiz ile hedef kitlesindeki tüm araçların dezenfekte edilmesine yardımcı olup, hızlıca yayılabilecek hastalıklara karşı önlem alabilmenize yardımcı olmayı hedefliyor.

Megamist olarak satışa sunduğumuz İnsan Dezenfeksiyon Sistemine telefon ile sipariş vererek veya online mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

N11.com Sanal Mağazamızdan Satın Almak İçin Lütfen Tıklayın...

Hepsiburada.com Sanal Mağazamızdan Satın Almak İçin Lütfen Tıklayın...

Açık Alan İnsan Dezenfekte Sistemini Uyguladığımız Alanlar

Cafe ve Restoranlarda kullanabilirsiniz.
Bahçe ve kamelyalarınızda kullanabilirsiniz.
Toplu Açık ve Yarı Açık Alanlarda Kullanabilirsiniz.
Toplu Taşıma İstasyonları ve Duraklarda Kullanabilirsiniz.
Oteller ve Fabrikalarınızda Kullanabilirsiniz.
İnsan Dezenfekte Videosu

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....