Araç Dezenfeksiyon Sistemleri

Günlük yaşantımızda hayvansal gıdalar yoluyla pek çok virüs hızlıca yayılabiliyor. Bunun gerçekleşmesinde ki temel neden tüm dünyaya yapılan hayvan taşımacılığından kaynaklandığı görülüyor. Yine ülkemizde yapılan havyan pazarlarında büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışı yapılıyor. Buradaki birçok havyan yine tır ve kamyon gibi nakil araçları vasıtasıyla taşınırken çeşitli ülkelerden kontrolsüz bir şekilde virüs dağıtılabiliyor. Sonuç olarak hayvansal ürünlerden kaynaklı pek çok hastalık meydana gelebiliyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen hijyen teknolojisi mevzuatı kuralına göre, bu duruma sebep olabilecek taşıyıcı araçların dezenfektan işleminden zorunlu olarak geçmesi yönünde çalışmalar yürütüyor.

Virüslerin Hızlıca Yayılmasında Ki Sebep

Büyük baş, küçükbaş ve kanatlı hayvanların yoğun taleplere yetişememesi durumunda tüm dünya ülkelerinden karşılandığı bilinen bir gerçektir. Bu sebeple hayvan çiftlikleri, küçük tekerlek havuzları ve el pompalarından destek alıyor. Ancak dezenfeksiyon işleminin daha kapsamlı yapılması ve ciddi oranda sonuç alınabilmesi için teknolojik bir sisteme ihtiyaç duyuluyor. Firmamız ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan dezenfektan tüneli ile araçların her noktasının detaylı bir şekilde dezenfekte edilmesini sağlıyor.

Araç Dezenfeksiyon Tüneli Kaç Metre Olmalıdır?

Firmamız araç tüneli hizmeti ile birçok taşıyıcı aracın arındırılması ve dezenfeksiyon işlemini gerçekleştiriyor. Bu sayede araçların virüs taşıyıcılığı sonlandırılabiliyor. Alanında uzman ekibimiz, 4 metre ile 16 metre arasında değişkenlik gösteren araç dezenfeksiyon hizmetimiz ile hedef kitlesindeki tüm araçların dezenfekte edilmesine yardımcı olup, hızlıca yayılabilecek hastalıklara karşı önlem alabilmenize yardımcı olmayı hedefliyor.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Bizi Arayın!....